Deutsch/German العربية/ Arabic TŘrkše/Turkish Cesky/Czech 中文/Chinese Română/Romanian Svenska/Swedish Ελληνικά/Greek Polski/Polish Italiano/Italian Franšais/French Espa˝ol/Spanish English/English Русский/Russian

„PROPHYLAXE na najwyższym naukowym poziomie“


Witamy w naszym  EHRLICH PROPHYLAXE „Nasze zadanie to Państwa serce“ to nasze hasło, oferujemy Państwu wysokiej jakości produkt Resvaratrol (BIOTIVIA&UKŁAD ODPORNOŚCIOWY) jak również program do screeningu serca „KARDiVAR“ w sześciu językach. (turecki jest już gotowy!) Kładziemy szczególny nacisk na wysokiej jakości składniki, nieinwazyjne procesy produkcyjne oraz na jakość produkcji.
 
Obiecujemy Państwu: „PROPHYLAXE na najwyższym naukowym poziomie“
Pod pojęciem profilaktyka (z greckiego προφύλαξις, ochrona, zapobieganie, ze starogreckiego προφυλάσσω chronić, por. pro- ) rozumie się środki stosowane w celu zapobiegania chorobom, synonim tego słowa to prewencja (z łacinskiego praevenire,zapobiegać, chronić). Odnoszące się do zapobiegania chorobom z jednej strony i do wspomagania zdrowia z drugiej, pojęcie prewencja posiada częściowo wspólne a częściowo odmienne znaczenia. Ochrona zdrowia została przyjęta w medycynie jako cos rozsądnego. Konkretne środki PROPHYLAXE okazały się skuteczne, na przykład badanie serca w celu wczesnego rozpoznania problemów organizmu, jak rownież BIOTIVIA w celu profilaktyki chorób serca. W starzejących się społeczeństwach na raka choruje rocznie około dwunastu milionów ludzi, w samych Niemczech jest to ponad 450. 000 nowych pacjentów rocznie. Onkologia (z greckiego όγκος „opuchnięcie“ i λόγος „nauka“). „ Podwyższone stężenie Resvervatrolu (BIOTIVIA) chroni przed trombozą, rakiem, chorobą Alzheimera, cukrzycą, podwyższonym ciśnieniem krwi oraz sklerozą.“
 
„PROPHYLAXE na najwyższym poziomie naukowym“
PROPHYLAXE: „ ochrona zanim coś się wydarzy“
Profilaktykę auta znają już Państwo!
Z poważaniem Willi Ehrlich

 
Profilaktykę auta znają Państwo!
Ciało ludzkie osiąga optymalną częstotliwość rytmu serca kiedy następuje równowaga pomiędzy sympatikusem i parasympatikusem (sympatikus= pedał gazu zostaje wciśnięty parasympatikus= hamulce są w dobrym stanie technicznymi używane są w odpowiedzialny sposób).

 „PROPHYLAXE na najwyższym naukowym poziomie“

Opieki zdrowotnej wypłaca się również dla przedsiębiorstw
Przedsiębiorstwa według badań mogą skorzystać, jeśli natychmiast martwić się o zdrowie swoich współpracowników: "Przedsiębiorstwa otrzymasz trzy za każde euro, które spędzają na środki zapobiegawcze, z powrotem".
 
Do badania z 30 międzynarodowych firm zostały przeanalizowane i około połowa zapytał przedsiębiorstwa zainwestowały w wewnętrznych programów profilaktycznych. W związku z wysoką wydajnością sieci, które inwestycje zdrowia przynieść, wskaźnik ten jest jednak zadziwiająco niskie.
 
Zwiększenie dobrobytu w przemyśle i kraje rozwijające się będą prowadzić w najbliższych latach na gwałtowny wzrost chorób przewlekłych. Badanie jest do tego, że ze względu na poważne konsekwencje, przedsiębiorstwa muszą przejąć większą odpowiedzialność za zdrowie swoich współpracowników w przyszłości.
 
Badanie daje następujące korzyści z działania służby zdrowia:

  • Redukcja kosztów przez czas nieobecności
  • Redukcja kosztów przez trwałe upośledzenie sprawności pracownika
  • Zwiększenie atrakcyjności pracodawcy przez zaangażowanie zdrowia przedsiębiorstwa

Ostatni punkt jest ważny od demograficznych widzenia, ponieważ w przyszłości pracodawcy będą walczyć o kilku specjalistów!
 
Zdrowe inwestycji w ciągu najbliższych dziesięciu lat dla swoich pracowników.